Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy alakulhat a ponthatár...

Hogy alakulhat a ponthatár idén ezen a szakon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Semmelweis egyetem dietetikus szakára jelentkeztem. A tavalyi pont 417 volt, de az számomra nagyon elérhetetlen. Annyira reménykedem benne hogy idén nagyot fog csökkenni a kialakult helyzet miatt, ugyanis nem sokat nézek ki magamból az írásbelin, nincsenek pluszpontjaim, és pocsék jegyekkel zártam az évet. Mit gondoltok erről?

Valamint még annyi a kérdésem, hogy más hasonló szakirányú karról át lehet jelentkezni ha marad hely? Bejelöltem még az EKK-n egy szakot, a dietetikus pedig az ETK-n van. Így mennyi az esélye ha esetleg nem vesznek fel dietetikusnak, akkor át tudok menni mégis a másik szakról? Vagy ilyen nem nagyon van?

Előre is köszi a válaszokat, és bocsi ha nagyon hülye kérdés volt, nem igazán értek hozzá, hogy miként működnek ezek a dolgok az egyetemeken.



#egyetem #dietetikus #érettségi. átjelentkezés
2020. máj. 2. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Csökkeni jó kérdés hogy fog-e. Szerintem pár pontot, de 410 alá nem hiszem hogy megy. Karon belül lehet átjelentkezni valami spéci kérvénnyel, ha engedélyt adnak rá (jól teljesítesz). Karok között nem lehet.
2020. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már most ilyen szarul tanulsz flejetsd el a dietetikus szakot.
2020. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!