Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakma/munka illene...

Milyen szakma/munka illene hozzám?

Figyelt kérdés
Tudom, így ismeretlenül lehetetlen ezt megmondani, de egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi legyek ha “nagy” leszek. Pár dolog, ami érdekel: történelem, űr, turizmus, utazás, nyelvtanulás, olvasás/könyvek, lakberendezés, filmek, szépségápolás (ezen belül a körmözés). A matekot nem szeretem, inkább a humán tantárgyak azok, amiket szeretek és jó is vagyok belőle. Tudom, például lehetnék körmös vagy tanár, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, hátha tudtok olyan szakmát/munkát, amiken el tudnék gondolkodni. :)

2020. máj. 5. 14:30
 1/3 névtelen.... válasza:

Kitanulhatod egy képzésen a körmözést, és az egy tök jó "B terv" ha esetleg valamelyik szakma nem jönne be. Meg hobbi szinten is tudsz fejlődni akár. :D nem is olyan sok idő


Töri meg turizmus alapján, ha nem vagy szégyenlős és zárkozot, akkor turista vezető :D sőt itt többet is egybevehetsz. mert + ha tudsz angolul, vagy bármelyik más idegen nyelv. törivel foglalkozol az időd nagy részével. ha kreatívan csinálod könyveket, filmeket is hozzá lehet fűzni 1-1 helyszínhez vagy tudsz onnan érdekes sztorikat szedni, hogy ne legyen annyira unalmas az egész

2020. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanár, idegenvezető
2020. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2020. máj. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!