Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A miskolci egyetemen a kiadói...

A miskolci egyetemen a kiadói szerkesztő szakképzéshez mi kell?

Figyelt kérdés
Láttam hogy van ilyen szakképzés, de ha jól értettem csak diploma megszerzése után lehet oda menni. Milyen diploma kell hozzá? Előre is köszönöm a segítséget!!

2020. máj. 7. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van, én is úgy tudom, hogy kell hozzá legalább egy alapszakos diploma, a tájékoztatót itt megtalálod:

[link]


Ebben benne van, hogy milyen karokon szerzett diplomákat fogadnak el. Amúgy örülnék, ha valaki, aki járt erre a szakra, tudna írni valamit, hogy milyen, kiknek ajánlják, megéri-e, vagy ha az ember kacsintgat a szerkesztői munkával, mivel érdemes indulni (az alapszakos diplomán túl)?

2020. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelne!
2020. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm szabadbölcsész diplomát szerzett és utána ment erre a szakra.

Ő már előtte is dolgozott szerkesztőként, ezért neki sok dolog alap volt, valamit unt is...

De hasznos, és ha van róla papírod, akkor előnyöd van másokkal szemben is.

2021. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!