Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási szakképzéshez...

Felsőoktatási szakképzéshez mi a követelmény?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsga vagy emeltszintű érettsegi kell ide? Valamit meddig lehet ide jelentkezni? Jól tudom,hogy augusztusig?

#egyetem #szakképzés ##szakkepzes
2019. máj. 28. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az általános felvételi eljárásnak február 20-án vége lett. Augusztusban tudsz jelentkezni pótfelvételin, ha maradtak szabad helyek, de ezek általában már csak fizetős helyek. Nem kell emelt, se nyelvvizsga. A pontokat a két legjobb érettségi tárgyból számolják, itt nincs megszabva, hogy melyek közül kell választani.
2019. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha ilyen 4 féléves szakmérnöki stb képzésre gondolsz akkor kell rendelkezned egy BSc-vel általában.
2019. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az osszes foszkos kepzesre kernek nyelvvizsgat?
2019. máj. 29. 00:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Írtam, hogy se emelt, se nyelvvizsga nem kell....
2019. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi hülyeséget beszélek, közben megnéztem felvin, de nem tudom mi ez.Nem ír semmit a követelményeknél... Miért nem mész akkor már 6 v 7 féléves BSc-re? Azzal tuti jól jársz, de arra számítanod kell,hogy ennél a szaknál nem a suliba fogsz megtanulni programozni,hanem otthon önszorgalomból. Nagyon sok szabaidődet fogja felemészteni,ha tényleg jó akarsz lenni benne.
2019. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom,ment a zold.

De ugye most a 2evesrol beszelunk?

Mert azt tudom,hogy az alapkepzesre nem szukseges na de ugyan ez a helyzet a keteves szakkepzessel is?

2019. máj. 29. 00:18
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell se emelt, se nyelvvizsga, hányszor mondjam még?:D

Azért mások a követelmények mert a felsőoktatási szakképzéssel OKJ bizonyítvány szerzel, nem felsőfokú végzettséget (nem diplomát)

2019. máj. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
En is folyamatosan ezt nezem,es en se talalom sehol se a kovetelmenyt,mindegy magyon szepen koszonom a segitsegedet:)
2019. máj. 29. 00:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Felviben keresd meg, a szakkeresőt, ott állítsd be a képzés típusát, meg a többi adatot hozzá, ki fogja adni a felsőoktatási szakképzéseket és ott le lesznek írva a követelmények.
2019. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha a felvi értelmezése gond, inkább FOKSZ-ra se menj. :DDD
2019. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!