Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 20 éves vagyok,17 éves letette...

20 éves vagyok,17 éves letettem egy 3 éves szakmát?

Figyelt kérdés
17 éves voltam mikor befejeztem a sulit,és most vissza akarok menni tanulni,az lenne a kérdésem,nem késő 20 évesen elkezdeni érettségizni,és folytatni tovább a tanulást?
2020. máj. 7. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy késő. :) Hajrá!
2020. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az lenne még a kérdésem,hogy mindegy melyik iskolában kezdem el,minden iskola érettségije ugyanannyit ér?

Illetve,ezt már felnőttoktatásban kell csinálnom?

2020. máj. 7. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Felvételi pontszámnál? Igen, ugyanannyit érnek.

Követelményekben? Dehogy... :D

A felnőttképzéses dolgot passzolom, de mivel nem vagy 25, talán valamit ki lehet bulizni, akár munkaügyin keresztül (csak annak ilyen-olyan elvárásai lehetnek utána). Ennek járj utána.

2020. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2020. máj. 7. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2020. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még arra figyelj, ha fősulin/egyetemen gondolkozol utána, hogy nézd meg az adott suli követelményeit. Szerintem már majdnem mindenhova kötelező legalább 1 emelt érettségi (és azt is megszabják, hogy melyik tárgyak jöhetnek szóba). A nyelvvizsga sem hátrány, egy értelmes nyelven. Középfokú, komplex (írásbeli+szóbeli). Talán B2-nek hívják, fene se tudja már. :D
2020. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!