Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser vagy gazdasa...

Műszaki menedzser vagy gazdasagi és vidékfejlesztési agrármérnök?

Figyelt kérdés
Érveket és ellenérveket szívesen várok.Melyiket éri meg leginkább elvégezni?(Msc-vel együtt)

2020. máj. 12. 07:22
1 2 3
 21/24 Vodafonelive ***** válasza:
Mintha csak Te írtad volna ezt az egészet, itt is ugyan úgy benne van az a faxság, hogy kamarai jogosultsága lehet, de mire, ha a szak nem ad egy nyamvadt szakmát, nem kaphatsz semmire sem jogosultságot, még a legalapabb épületenergetikai tanusító sem lehetsz vele.
2020. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én írtam - úgy látom igény van rá.


Úgy látszik nem olvastad végig. Ha nem vagy műszaki menedzser, akkor miért akarod mindenkinek elhitetni, hogy jobban tudod másnál?


Ezt a szakot fikázni úgy látszik egy sport lett itt.


Szerencsére mindent alátámasztottam hivatkozásokkal, utána lehet nézni. Van rá igény és jól keresnek.

2020. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Vodafonelive ***** válasza:

Képzeld, végigolvastam, nem véletlenül lett majdnem ugyan úgy leírva minden, mint az előző hozzászólásodban.

Nem vagyok műszaki menedzser, gépészmérnök bsc és egy fostalicska létesítménymérnök msc-m van, de könyörgöm, azt mutasd meg nekem, hogy a műmennel MIT ÍRHATSZ ALÁ, ha kamarai tag vagy, mire vállalnád fe a felelősséget?

Az, hogy regisztrálsz és kapsz egy mérnök igazolványt egy számmal nagy kaland, én is kaptam, pedig csak gyakornoki jogosultságom van(ami műmennel sem kapható).

Jól keresnek... oké( nem rosszul, inkább úgy mondanám), még a pozíció amit meghirdettek és jelentkeztem egy fejvadászhoz “műszaki projekt menedzser” címmel van megspékelve de baromira nem a műment kérik(nem az van a követelményekben), hanem a rendes mérnöki SZAKMÁT amivel majd később válllalhatod a felelősséget->több pénz... Műmennel maximum elmész egy szakmérnökire és utána lehet valamid addig meg semmid...

2020. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
67%

Én személyesen már pontot tettem ehhez a topic-hoz, mindeni döntse el maga, mit hisz, mit nem hisz el.


De attól még nem haragszik senki gondolom, hogy saját tapasztalataimat megosztom itt és objektív forrásokra hivatkozva írok egy wikipedia cikket.

2020. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!