Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem sikerül az informatika...

Ha nem sikerül az informatika emelt érettségim 45%-ra, de meglesz, akkor a pontszámítás során a 93%-os közepet veszik figyelembe?

Figyelt kérdés
Felvi.hu-n a pontszámitó kalkulátoron számolgattam. Ha nincs meg az emelt 45% de sikerül, akkor nem kapok +50 pontot. De lehetséges olyat hogy akkor az infó közép 93%-ot és a matek 85%-ot számitja? A felvi igy számolta, és az a kérdésem hogy valóban lehet akkor igy számolni a pontokat?

#egyetem #továbbtanulás #felvételi #pontszámítás #Debreceni Egyetem Informatikai Kar Gazdaságinformatika
2020. máj. 14. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig úgy számolják a pontokat, hogy a lehető legtöbb pontod legyen.
2020. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, ezt tudtam. A közép infóm nem tűnik el ugye ha nem azt irattatom be az érettségi bizonyítványomba hanem az emeltet? És attól ugyanazt is számítják ugye?
2020. máj. 14. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha jól értem, korábban közepeztél, és most voltál emelten. Ekkor az emelt eredményét nem írják be az érettségi bizonyítványba (és nem is tehetnék), hanem tanúsítványt kapsz róla, hogy megcsináltad.
2020. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy van, hogy azt irattatom be amelyiket szeretném? Idén kapok érettségi bizonyítványt.
2020. máj. 14. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Idén egyszerre írtál közép infót és emelt infót?
2020. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Osztályfőnököd/vizsgabiztos (ebben az esetben nem tudom van e vizsgabiztos) de meg kell hogy kérdezzék, hogy ha egy tárgyból van emelted és közeped, hogy melyik kerüljön a bizonyítványba. Mind a kettő benne lesz majd csak az első oldalon ahol kinyitják az fog szerepelni amelyiket kiválasztod.

A másik egy ilyen pótlap szerűség lesz és bele lesz rakva :)


Ez igazándiból csak esztétika hogy ha kinyitják az első oldalon mi látszódjon.

2020. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5/6 válaszoló: tavaly érettségiztem közepén, idén emelten fogok
2020. máj. 15. 22:00
 8/10 A kérdező kommentje:
6 válaszoló: köszönöm szépen, így mar világos hogy is van ez! :)
2020. máj. 15. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Hova mesz tovabbtanulni?
2020. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hastagben ott van hogy DE - gazdaságinformatika
2020. jún. 13. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!