Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha hat darab tárgyból érettség...

Ha hat darab tárgyból érettségizem akkor mi van?

Figyelt kérdés

Matematika, történelem, német, magyar, informatika és nekünk már kötelező a szakmai ami a közgazdaságtan.

Ha én filozófus akarok lenni [tehát szabad bölcsészetre szeretnék menni] ( nem érdekelnek a vélemények ezzel kapcsolatban♥) akkor melyiket nézik a közgazdaságtant vagy az informatika érettségit?

Azt én döntöm el? Mindegyik középszinten, és lesz egy emeltem ami a magyar. Még a törin is agyalok, de nem tudom. :)

Szóval melyiket veszik figyelembe a pontszámításnál?

Köszi a válaszokat! :)



2015. okt. 10. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem magyar törit
2015. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

úgy értem melyiket számítják ötödiknek.

Az informatikát vagy a közgazdaságtant? ( a másik négy a magyar töri matek német)

2015. okt. 10. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mik a felvételi tárgyak, azokat fogják figyelembe venni. Ha több van, akkor a két legjobbat.
2015. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most látom, mit írsz. Ötödiknek azt, amelyik a legjobban sikerült.
2015. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt választják, amelyik a jobb. Ha az egyik emelt lenne, akkor azt számítanák be.
2015. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!