Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényelg botrányosan rossz a...

Tényelg botrányosan rossz a miskolci egyetem gyógytornász szakja, a többi egyeteméhez képest?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mit értesz az alatt, hogy botrányosan rossz? Tanul ott pár ismerősöm, szerintem szakmailag jól felkészítik őket, és a vizsgákat sem engedik túl lazára.
2020. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Itt azt tudna pontos választ adni, járt a miskolcira és valamelyik másikra.

Mi összességében azt tudjuk mondani, hogy a ponthatáron látszik melyik a “jó”. Pest, szeged amire azt lehet mondani hogy tényleg erős és nagyobb előnnyel indulsz egy interjú során.

2020. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Én többeket ismerek onnan (frissen odajárókat kevésbé). Az anatómia kifejezetten kemény nekik. Ismerősöm otthagyta, mert nem ment, de elmondása szerint sokan kipuskázták a tételeket és emiatt lett meg nekik, csak ő nem merte.


Többször jártam gyógytornára, az egyik azt mondta nekem, hogy 'ha tudnád miket nem tudnak, amikor idejönnek gyakorlatra'. A másikat, aki idejárt kérdeztem, hogy komolyan olyan rossz volt, Ő azt mondta, hogy nem rosszabb, mint máshol. De Ő tizen x éve végzett ott.


Nekem személy szerint kifejezetten nem szimpatikus az az itteni egészségügyi kar, de ennek személyes okai vannak. Általában nem szokták utálni, ahogy hallottam, az pedig teljesen természetes minden szak esetén, hogy egy része otthagyja.

2020. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%
Hát azt én nem tudom, hogy Miskolcon mi van, de ez a leírás Zalaegerszegre pontosan illik. Az elmúlt években káosz, ami ott van. Én messziről elkerülném. A színvonal meredeken esik, a tanárok 20 évesek nulla tudományos fokozattal, 0 szakmai gyakorlattal.
2020. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy bármely egyetem eltérően rosszabb lenne a többitől, de tény, hogy miskolcon vannak olyan ismerőseim akik nem voltak jó tanulók gimiben.
2020. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jó gimibe jártam, 18 éves koromig kitűnő voltam. Aztán mentem erre a szakra. Az elején nagyon motivált voltam, aztán egyre inkább elment a kedvem tőle. Sajnos a tanítás nem olyan jó sok tárgyból, nagyon gyorsan van ledarálva az anyag mert nincs elég óraszám, más anyag meg nem áll rendelkezésre a tanuláshoz. Nagyon kevés a gyakorlat, jóval több kéne. VOlt ismerősöm aki a debreceniről jött át, azt mondta sok tárgy határozottan nehezebb mint ott, köztük az anatómia. Én nem vagyok egy puskázós típus, mindent megtanultam mindig, de sajnos a jegyek adása nem történik igazságosan, ezért itt elég sok rossz jegyem volt. Többször ott is akartam hagyni, mert sokan arra mennek, hogy letörjenek, de végigcsináltam végül.
2020. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Én az orvosi diagnosztikai analitikus szakra jártam. Az egész eü kar egy rakás sz4r Miskolcon.

Ha teheted ne oda menj.

2020. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Bocsi az offért, de most akkor azért rossz mert felkészületlenek az oktatók vagy mert nagyon nehéz és szívatnak?
2020. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz. Az oktatók pofára osztályoznak,a gyakorlati óraszám kevés. Direkt élvezik szerintem hogy szivatjak a hallgatókat. Ha tehetitek akkor menjetek egy másik egyetemre.
2020. dec. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!