Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egyetemen mennyire stressze...

Az egyetemen mennyire stresszes egy vizsgaidőszak?

Figyelt kérdés

Illetve mennyire foglalja le az embert?

Mennyi tételt kell kidolgozni és megtanulni?

Gondolom ez szaktól függ, de úgy általánosságban kérdezem.


2020. máj. 15. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is mérnöki szakot végeztem, nekünk is a szorgalmi időszak sokkal nehezebb volt, mint a vizsgaidőszak, a vizsgaidőszakban lehetett lazulni, nagyon jó volt, szóval teljeséggel szakfüggő.
2020. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Én pszichologiára járok, év közben is vannak beadandók, rengeteg kötelezőolvasmány ami kell a vizsgákra és NEM tudod elolvasni a mennyiség miatt csak vizsgaidőszakban, vagy esetleg 0-24ezéssel. 9kor kelek 10-től 1ig tanulok, aztán eszem, elvagyok egy ideig, 4kor legkésőbb visssza tanulni, mig nagyon el nem fáradok... Nem elég magolni hanem össze kell álljon az anyag, hogy értelme is legyen. (Károli)
2020. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!