Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az online...

Mi a véleményetek az online oktatásról?

Figyelt kérdés
Feladatok kell készítenem erről, de nem szabad kimenni mert korona, nem is értem mit gondol a tanár. Előre is köszönöm akik írnak valamit.

2020. máj. 17. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az iskolába se csináltam semmit, csak melegedni jártam be. Most végre be se kell mennem ehhez, és itthon is el tudom tölteni az időt.
2020. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Számonkérések lehetetlenek, vizsgázni megint vicces lesz skype-on keresztül. Barátok, ismerősök az ország minden részében. Nagyon nem tetszik, ha ősszel "második hullám" akkor el se kezdem a félévet.
2020. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szuper:) (egyetem)

- alámondásos diasorokat adtak ki, tehát teljesen szabadon osztottam be az időmet, így hatékonyabban tudtam tanulni (és volt, hogy ez hasznosabb is volt, mint egy élőszavas előadás / gyakorlat, mert ott lemaradhatsz, itt visszajátszhatod, amire szükséged van)

- magamtól ébredtem

- rendes ételt ettem (ebédre is)

- nem mentek el órák az utazással

- a vizsga helyett volt, hogy beadandót kellett írni, ami bár hosszabb ideig tart, én jobban szeretem, és szerintem hasznosabb is

- online tesztes vizsgák vannak a szóbelik helyett is, ami nekem megint jobban bejön, mert írásbelin nem stresszelek, szóbelin mindig + szerintem jobban lehet random kérdésekkel mérni a tudást, amik az egész anyagot lefedik, mintha 60 tételből kihúzatnak akár 2-3 darabot

- ugyan kevesebb vizsgaalkalom van kiírva, de nincs limit, így most nem volt olyan, hogy helyhiány miatt nem vizsgázhatok akkor, amikorra ideálisan fel tudok készülni


Negatívumok:

- bár a tanárok többnyire kreatívan oldották meg a gyakorlatok helyettesítését, van olyan kurzus, ahol ez nem megy

- hiányzik pár barátom és néhány tanár is

- volt gyakorlat, amit tényleg nem lehetett leadni

2020. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Öcsém 9.-es. Megkapják a feladatokat, hogy miket kell csinálniuk, kapnak rá határ időt aztán isten áldjon...
2020. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a véleményem, h az egyébként sem túl acélos képességű tanároknak (tisztelet a kivételnek) remek alkalom ez arra, hogy csak átküldjék az anyagot, azt’ szevasz, lehet lábat lógatni. A környezetemben gyakorlatilag mind ezt csinálja.
2020. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!