Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Tripla-K kérdése:

Mit kell tennem ahhoz, hogy bölcsészkarra jelentkezhessek?

Figyelt kérdés

Bölcsészkarra szeretnék jelentkezni, de nem tudom, mi kell hozzá. Miből kell emelt érettségit tennem? Milyen emelt érettségit fogadnak el?

Akárhogy kerestem, nem találtam választ. Bár még messze vagyok tőle, de szeretném tudni, mire számíthatok.

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 17. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy milyen szakra szeretnél menni. Ahhoz, hogy ezeket meg tudd válaszolni, szakot kell választani.
2020. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

A "bölcsész" az gyűjtőfogalom, azon belül rengeteg szak van, mindegyik saját elvárásokkal.

Azért nem találod meg, mert a konkrét szakokra kell keresni. Nyelvek, irodalom, nyelvészet, filozófia... egymillió dolog tartozhat ide.


Remélem, még tényleg nagyon fiatal vagy, és azért nincs ennyire semmi fogalmad róla.

2020. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezeket a "kerestem, de nem találtam" típusú kiírásokat. :DDD


felvi.hu-n fent van minden, nem tudom hol nézted eddig.

2020. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nyilván nem kereste...
2020. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Felvin megtalálható hogy milyen érettségi kell de ez szak függő
2020. máj. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!