2020 okj? Milyen okj-kat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni így érettségi után, hogy milyen okj-ra jelentkezzek.. Emeltem nincsen, nem volt célom így nem emelteztem semmiből.

Közép érettségivel szeretnék okjra jelentkezni, kettő ami talán érdekel az állatok és a kisgyerekek akikkel szívesen foglalkoznék.

Milyen okj-kat ajánlanátok érettségivel ehhez kapcsolódóan?



2020. máj. 20. 14:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Óvodai dajka, Állatgondozó, Kutyakozmetikus
2020. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyi szakközépiskolából tudok nyilatkozni neked - kisgyermeknevelő és gondozó okj ami neked tetszene.


Munka szempontjából: óvodák, bölcsődék, gyermekotthonok alkalmaznak.

2020. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja még annyit hozzá neked, hogy Eü. Szakra egyetemen ez plusz pont, plusz most már emelt érettségi is kell a felvételihez, amit egészségügyi alapismeretekből (amit kis tanulással nagyon egyszerűen megcsinálod) leteszel és megpályázod a védőnő szakot!:)

Utolsó voltam! Üdv:21f

2020. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!