Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hetente hány nap és napi hány...

Hetente hány nap és napi hány óra ráfordítással, gyakorlással lehet eljutni a semmiről középhaladó/haladó szintre angol/bécsi keringővel és slowfox/quickstep párossal egy, legfeljebb két év alatt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 20:17
 1/1 anonymousreview60 ***** válasza:

Mi a középhaladó a te fogalmaid szerint? Nekem egy korábbi tánctanárom azt mondta, hogy 8 figura (balra forgás, jobbra forgás, balra előre négyzet, jobbra előre négyzet +4 másik)az angol keringőből már a középhaladó alja. Én heti 2-szer jártam 90 perces órákra. Kb. hetente volt új elem.

A Goldance tánciskolában ilyen kis elemekből 5-8 van egy összetett figurában (természetesen nem mind új), és kb. 22 ilyen figura van a 0-tól a középhaladó2 kurzus végéig. Heti 2·60 perces órákat veszek január óta, és még 4 figura van vissza a 22-ból.

Ha tanulni akarsz, és nem csak vizsgára készülsz, akkor heti 2 - esetleg több - alkalom kell, amik optimálisan 9 percesek. 30 perc mire belemelegszel a régi elemekbe. 60 perc a gyakorlás az újjal (és a régiekkel összefűzve).

4 tánccal biztosan eljutsz 1,5-2 év alatt erre a szintre. Fele ennyivel hamarabb.

2020. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!