Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri járni orvosi egyetem...

Megéri járni orvosi egyetem által szervezett felkészítő re?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok leginkább a PTE-s érdekelne,vagy inkább magántanár ha esetleg tudtok valakit ajánlani megkoszonnem

2020. máj. 22. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom ilyenben, de hátrányod biztos nem lesz belőle, főleg ha az egyetem maga szervezni. Magántanár sokszor azért nem segít hatékonyan, hogy még sokáig járj hozzá. Ezt viszont tapasztaltam.
2020. máj. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jártam anno. Nekem segített és felvettek, de a csoportból sajnos nem mindenki került be. Kell hozzá saját munka is, de ha elszánt vagy akkor javaslom, hogy iratkozz be. Szerintem jobb, mint egy magántanár mert bejáratott tanterv van és összességében olcsóbban jössz ki.
2020. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!