Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a tapasztalatotok a középis...

Mi a tapasztalatotok a középiskolai felvételi előkészítő tanfolyamokról. Adnak az középiskolákban szervezett felkészítő tanfolyamok valami többletet?

Figyelt kérdés
Magyarból és matekból van központi felvételi. Arra gondoltam, hogy itthon is meg tudjuk csinálni az előző évek kérdéssorait és ez elegendő a felkészüléshez.

#középiskola #központi felvételi #előkészítő tanfolyamok
2015. febr. 11. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Az előkészítők nem csk arra jók, hogy a kp.-ra felkészüljenek, hanem hogy megismerjék a diákok a tanárokat és a tanárok is felfedezték a tehetségesebb tanulókat. Mindemellett sok olyan anyagot is megtanítanak, amit az általános iskolákban nem. Lászd az idei kp. 10. feladatát. És persze ilyenkor szövödnek a barátságok is.
2015. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Lásd
2015. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*szövődnek
2015. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Meg tudod mondani, hogy mi volt a 10. feladat?
2015. febr. 12. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan idézni, de valami olyasmi volt, hogy 2 szám aránya 3:7 és ha a nagyobb számhoz hozzáadunk 200-t, akkor az egyik kétszerese lesz a másiknak. De az oktatás.hu-n meg tudod nézni. Mindegy, az volt a lényeg hogy a diákok 75%-a nem tudta megcsinálni, mert az általános iskolákban ilyet ilyenkor még nem tanítanak. De a középiskolás tanárok viszont az előkészítőn csináltattak ilyen típusú feladatokat.
2015. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de a matek alól mentességünk van.
2015. febr. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!