Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A diákmunka időbeosztása hogy...

A diákmunka időbeosztása hogy néz ki? Van olyan, hogy valaki csak 1 napot dolgozik?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett szeretnék majd dolgozni, de csak 1 szabad napom lesz rá. Létezik ilyen megoldás vagy muszáj egy félállás munkaidejét kitölteni?

2020. máj. 23. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem nagyon. Mármint alkalmi munkák szoktak lenni pl. rendezvényeken amolyan hostess munkák, esetleg szórólap, információspult, kóstoltatás, pakolás, ruhatár stb. Ugyanakkor, ha rendszeres hosszútávú diákmunkáról van szó, akkor sokkal több jelenlétet és munkát szoktak elvárni. Az egyik rugalmasabb, a másik kevésbé... ez nyilván nagyban függ a helytől, lehetőségektől stb., de nekem az a tapasztalatom, hogy egy minimum heti 20 órát el szoktak várni a megadott munkaidőben.

Én is szeretnék dolgozni az egyetem mellett, de abszolút nem volt még rá lehetőségem (max. az elsőként említett alkalmi munkák jöhetnek néha szóba). Nekem általában minden nap van órám, vagy max. ugyanúgy egy nap marad üresen mint neked. Így tulajdonképpen lehetetlen normális munkát vállalni, amivel az ember tényleg tud számolni.

2020. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 24. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!