Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira akarok menni, maradja...

Orvosira akarok menni, maradjak alap szakon vagy menjek át biosz-kémiára?

Figyelt kérdés

8 osztályos gimis vagyok. ezért alap szakon vagyok de van külön biosz-kémia specializáló. De mivel 8osztáyba vagyok már 7edikben 9-edikes irodalmat és törit vettünk tehát ha átmennék másik szakra akkor sok helyen le lennék maradva de már 9ediktől 4-5 órában tanulnám a kémiát és a bioszt tehát az emelt érettségire jobban feltudna készíteni. Szerintetek átmenjek vagy felesleges?


Amúgy egerbe járok a gárdonyiba ha van itt ismerős :D



2020. máj. 24. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Ne menj át
Gárdonyis vagyok
Menj át
22 szavazat
 1/5 MLGuy ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen menj át. Egyrészt mert ez érdekel, ebben akarsz elmélyedni; másrészt meg ez sokat fog segíteni az érettségin.
2020. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen de akkor a többi tantárgyból hátrányom lenne, és a tanáraim mind azt mondják hogy maradjak. Nem akarok hazudni, én maradni szeretnék, de ha az egyetem a tét akkor átmegyek. A választ köszi, jöjjenek még!
2020. máj. 24. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj át, mégis csak ez az az irány, amit venni szeretnél, és ami téged ezek szerint érdekel.

Az, hogy kicsit nehezebb, mert le van maradva... Hát bumm. Minden váltás ilyen. Ez semmi ahhoz képest, amivel majd az egyetemen kell megbirkózni, szóval ez ne tartson vissza.


Meg a helyesírásra is gyúrj rá kicsit, mert azért az is számít ("fel tudna készíteni" - három szó, mivel az ige felkészíteni, és nem feltudni).

2020. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam bocsi. Úgy gondolta hogy pont a többiek lennének hozzám lemaradva mert már sok olyan anyagot vettünk például 7edikben ami 9edikes tehát kilencedikben a mostani osztályommal 10-11 anyagot vennénk pár tantárgyból. A választ köszönöm jöjjenek még légy szíves.
2020. máj. 24. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben votlam, nálunk is volt termtudos tagozat és nem oda jártam. A faktokat viszont együtt tartották, és az igaz, hogy ők előrébb voltak de attól még jó volt nekem is, fel is vettek.
2020. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!