Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha állami támogatottan elmegye...

Ha állami támogatottan elmegyek egyetemre és egy év után rájövök hogy szakot akarok váltani vissza kell fizetnem az államnak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel meglesz a pontom bőven ezért elmegyek állami támogatottra tájépítészetre de egy év után rájövök ez nem nekem való és szeretnék elmenni gyógypedagógiára. Ilyen esetben hogy van ez, az egész éves tandíjat fizethetem vissza?

2020. máj. 27. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szakad meg a tanulmányod akkor nem kell visszafizetni, azonban elhasználva maradnak a féléveid.
2020. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elsonek igaza van. En is valtottam es nem volt semmi problema belole.
2020. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,én, úgy tudom, hogyha egy félév után váltasz, akkor nem, de feltétele, hogy utána elkezdj z időn belül egy másik egyetemet MO-n, ugyanis, ha utána külföldre mész akkor kifizettetik :(
2020. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok jobban megfogalmazva :ha a félév után külföldi egyetemre mész akkor vissza kell fizetni
2020. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!