Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Jaschikban miért ekkora gáz...

A Jaschikban miért ekkora gáz érettségi elött a tanárok viselkedése? Miért nem tudnak normálsiak lenni?Miért kell a végsőkik vegzálni a diákokat?Miért nincsen érettségi felkésztés pl magyarból?Miért szarik le mindent a maygar tanár ott?ZsÉ?

Figyelt kérdés
Borzalmas hangulat éretsségie elött a Jaschikban

#borzalmas hangulat #érettségi elhagyatott diákok #ordítozó tanárok #aki itt végez nyomorult lesz
ápr. 29. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, a Jaschik egy gyenge suli ahol egy picivel több rossz tanár van mint máshol. (ugyanez igaz a diákokra is) Te egy ilyen magyartanárt fogtál ki.


A tavalyi érettségi statisztikákat nézve középszinten magyarból 87-en érettségiztek le átlagosan 60%-os eredménnyel. A jegyek átlaga 3,67. Ebből látszik, hogy ez egy középszerű iskola középszerű diákokkal. Ne várj sokat az iskolától. Emelt szinten senki nem ment magyarból.

Viszont az angol emeltet jól oktatják, mert annak szuper az átlaga(21 diák átlaga 4,95).

ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az oktatás viszont nem középszerű hanem kritikán aluli!Az osztály nagy része magántanárokhoz jár és mégis mindenki hülye? Híres tanárok is oktatják magánban a diákokat akik könyvet is adtak ki..Mégis mindig mindenki hülye a végén?A középszerüséget túl értékeltnek tartom..És de sok nagyon jó diák megy a levesbe sajnos..
ápr. 29. 13:57
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha olyan okosak lennének az odajáró diákok akkor erősebb iskolákba vették volna fel őket nyolcadikban. Fogadd el, hogy gyenge diákok (is) vannak a Jaschikban.
ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Az írásod alapján biztos, hogy nem érettségire készülsz.
ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor sem értem miért nem lehet normálisnak lenni egy középiskolába???!Mi az hogy a gyenge diákokat kell hibáztatni érthetetlen..Ez olyan mint amikor egyszerüen csak leírják hogy ja a diák anyag szar és amúgy ha a tanár nem javít dolgozatokat nincsenek jegyek kb nincs elvégezve a munka megzsarolja a diákokat ,az úgy rendben van az is hogy nem a tudást osztályozza..Kb bemegy az osztályba és lila gőze sincsen róla mit is tud az osztály..
ápr. 29. 21:30
 6/16 A kérdező kommentje:
És a borzalmas hangulatot a sok neg tanerő okozza..Tele van lányokkal és lányos fiúkkal szóval ez nem a kaesz hogy így viszonyuljanak hozzájuk..Sok rendes családból kerül oda ..
ápr. 29. 21:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel őket a tankerületnél vagy ki tudja ki a fenntartójuk!
ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az sem lenne rossz de azt gondolom hogy tovább kell menni ..nem elég..jelentgetni..A suli egy művészeti iskola ahol művész palántákat képeznek..
ápr. 29. 21:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor meg miért nem mész át másik suliba ha annyira pocsék az iskola?


Most az iskola rossz, vagy neked van bajod a sulival?

ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én szerettem a Jaschikot. Nem egy elit suli, és voltak borzalmas tanárok anno ( pl. földrajzból egy irritáló nő, aki ha jól tudom, már nem tanít ott ) de pl a történelemtanárnő jól leadta az anyagot, és nekem az irodalomra se volt panaszok, bár igaz, én imádom az irodalmat, és autodidakta módon is sokat foglalkozom vele ). Tény, hogy nem egy erős iskola, de sz*rnak se nevezném. Ez volt 2017-ben, azóta mondjuk nem tudom, mi változhatott. Nade az, ahol most vagyok felnőtt gimnázium tényleg rossz. Ha íratnak is dolgozatokat, azok mind házidogák, amiket beszednek, de nem mondanak rájuk semmit, csak találomra kapsz egy jegyet. Gyakorlások, feladat megoldások az összes év alatt gyakorlatilag csak angolból voltak. Minden más tantárgy ,, tanítása" kimerült annyiban, hogy gyorsan ledarálták nekünk az iskola által elvárt szóbeli tételeket. A töritanár úgy hadar és közben kqlandozik el a témától ezerfelé, hogy egy épkézláb jegyzetet nem lehetett nála írni. Volt olyan tanár, aki papíron 2 évig tanított minket, de a gyakorlatban egyszer sem láttuk őt, továbbá volt egy év ,, online oktatásunk" covidra hivatkozva, ami annyit tesz, hogy az estiseknek egy óra sem lett megtartva.Összességében mindenki

abból él meg az osztályunkban,amiket a netről meg innen-onnan összeollóz, és mi is most fogunk érettségizni úgy, hogy szov szerint 0 segítséget kaptunk. Na, ez a rossz iskola, nem a jaschik. Én bánom is, hogy annó el kellett mennem dolgozni és a szüleim kivettek. De csakhogy reflektáljak a problémádra, ha a tanárod valóban úgy viselkedik, ahogy írtad, reklamálhattok ( lehetőleg többen egyszerre ) igazgatónál. Másrészt meg, ha ennyire nem vagy megelégedve az ottani színvonallal, akkor addig kellett volna váltani, míg lehetett. Most így érettségi előtt annyit tehetsz, hogy magadtól készülsz rá.

ápr. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!