Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakot válasszam?Melyik...

Melyik szakot válasszam?Melyiket éri meg legjobban elvégezni?(lehetőségek lent)

Figyelt kérdés

-műszaki menedzser

-gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök

-élelmiszermérnök



2020. máj. 31. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Huhh... Egyik "jobb", mint a másik :D


Ha csak ez a választék, akkor műszaki menedzser... De mondjuk én oda se mennék.


Esetleg mit szólnál egy igazi, normális mérnöki szakhoz?

2020. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek közül még az élelmiszermérnöki a legjobb.
2020. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
#2: Azzal el lehet helyezkedni? Én azért írtam a műszaki menedzsert, mivel kevés a gépészmérnök, ezért pár helyre, alacsonyabb bérrel ugyan, de ha ló nincs, szamár is jó alapon, de felveszik öket, ha nincs más.
2020. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az élelmiszermérnök nem rossz.

Agrármérnökről nincs tapasztalatom, műszaki menedzsert meg hanyagold szerintem(oda járok)

24F

2020. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszermérnök a legjobb választás a 3 közül szerintem.
2020. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összes elelmiszermérnök ismerősöm azonnal talált munkát egyetem után a szakmájában. Én csak msc-t csináltam, ami élelmiszerrel kapcsolatos, előny lett volna az elelmiszermérnöki BSC, de is a suli kezdete utan 3 hónappal már találtam állást, 6 honappal később vezető poziban dolgoztam
2020. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vodafonelive ***** válasza:
88%
#4.: Mi a baj a műszaki menedzserrel, ha szabad megkérdezni? :)
2020. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

#7: Bár nem nekem címezted, de elsősorban az, hogy ugyan van benne műszaki és gazdasági vonal egyaránt, de egyikbe se mélyen bele annyira, hogy értékelhető tudást adjon.


Két esetben van értelme:

- Ha levelező végzed, és csak a papír kell.

- Vagy ha utána elvégzel egy mestert gépészmérnök ön, vagy valamilyen gazdasági vonalon, attól függően, melyik irányban akarsz elmozdulni.

2020. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az élelmiszermérnökit nagyon ajánlom neked!! Mindenhol keresett, rengeteg munkalehetőség van, rengeteg irányzat ahol elhelyezkedhetsz vele, tésztagyár, italgyár, hús feldolgozó bármi ami élelmiszer, és kaja mindig kelleni fog mig világ a világ, mindig szukség lesz élelmiszermérnökökre, és ha egy uzembe sem vesznek fel, még akkoris mehetsz ellenőrnek vagy indithatsz sajat vallalkozast. Énis ezt tanulom, baromi erdekes, van benne minden, kicsi matek, kicsi fizika, sok kemia, kicsi jog, és nagyon érdekes az egész tényleg. Nem töménytelen magolnivalo anyag van, hanem vegyes, tehat sokszor kell szamolni is, es szerintem ez pozitivum, nem unsz bele hamar a tanulasba. Az élelmiszermérnökin belül is többféle dologgal foglalkozhatsz, pl lehetsz az üzemek gépeinek, technológiáinak fejlesztője, minőség vizsgáló, ellenőr stb. Szval nagyon ajanlom
2020. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!