Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az lenne a kérdés, hogy...

Az lenne a kérdés, hogy Biomérnök diploma és Programozó inf. diploma jó kombó lenne-e?

Figyelt kérdés
Idén végzek programozó informatikusként és mindig is nagyon érdekelt a biomérnök munkája + amit meséltek ismerőseim (akik arra járnak)az is nagyon tetszett a képzésről. A lényeg,hogy a kettővel találhatok e olyan állást ahova mind2 tudás kellhet?

#biomérnök #programozó informatikus #pályakezdő fizetés #Alkalmazott biotechnológia #biomérnök állás #proginfó állás
2020. jún. 7. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak visszafelé ismerek... biomérnököt, aki programozó lett, mert elege lett. Ebbe az irányba nem, amit te mondasz :))) Hát igen, van, aki menekül belőle, van, aki pedig bele menekül :D Kinek-mi.
2020. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincs programozó informatikus diploma.

Programtervező informatikus van, BSc és MSc.


Ha most végzel proginfón és megfordult a fejedben a biomérnöki, akkor gondolom már gondolkoztál a területeken amiken ötvözni tudod a két szakon kapott tudást.

Ha nincsenek konkrét terveid és csak azért akarsz biomérnökit is végezni, mert ismerősöd szerint jó, akkor szerintem hanyagold. Ha találsz is munkát, akkor vagy ezen, vagy azon a területen fogsz dolgozni, vagyis a másik felesleg lesz, vagy legalábbis háttérbe szorul majd. Ha az egyikben lehúzol mondjuk 5 évet, akkor a másik területen meg lemaradsz és az idő elmegy feletted, nehezen pótolod az újdonságokat.. Ezt leginkább az IT-ra értem.

2020. jún. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen prog. tervező csak siettem a kiírással. : D Azon merengtem, hogy egy kutatásnál pl. előny lehet ha a modellezést képes lennék megcsinálni, vagy egy biotechnológiai folyamatot lemodellezhetnék, amit egy sima biomérnök nem tudna megtenni stb.. Ebből jött az ötlet.
2020. jún. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!