Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dunaújvárosi főiskola mérnöki...

Dunaújvárosi főiskola mérnöki informatikus szak (részletek. )?

Figyelt kérdés
[link] ezt az iskolát találtam magamnak és ebben szeretném ha segítenétek van aki esetleg oda jár? Ha van valaki aki segítőkész és esetleg adna egy elérhetőséget email-t vagy ilyesmit akkor bővebben kikérdezném:D vagy esetleg itt válaszolna általános kérdésekre. Nehéz bejutni, milyen tantárgyaknál figyeljek oda még most szakközepes ként.(informatika szakon vagyok) érettséginél milyen matematika és informatika eredményt kéne elérnem ahhoz, hogy bejussak mert ha jól tudom ezere kell figyelni. és ez a szakmai programozói rész igazából? Vagy csak valami rendszerkezelői hálózat telepítői dolog?
2010. júl. 31. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első félévben ezzel szopatnak:

- Matek

- Mérnöki fizika

- Környezetvédelem és energiagazdálkodás

- informatika (ECDL)


Remélem tudtam segíteni.

2011. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!