Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Autószerelő vagy informatikus?

Autószerelő vagy informatikus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most érkeztem a válaszúthoz, ugyanis szakmát kell választanom, 2 lehetőség járt az agyamban ami szimpatikus is, értek is hozzá , és talán nem is kell majd annyira a pénz miatt aggódnom.


1. informatikus, imádok gépeket szerelni, írtam programokat, egy szekrényem van alkatrészekkel telis tele...(ez hobbi szintű, a gond az hogy nem szeretnék infos lenni mert nem vonz annyira a szoftver téma és félnék hogy ha nincs hozzá kedvem, sz@r lenne a munka is)


2.autószerelő, szinte mindent tudok az autókról,bütykölgetni nem bütyköltem még semmit de ezt tatom a nekem való álláshoz.Szinte minden autós műsort nézek és eléggé képbe vagyok a dolgokkal. Itt viszont attól félek hogy nem keresnék annyi pénzt.


Mindkét szakmát szakközép iskolaként végezném(vagy infot lehet gimibe), utánna lehet jöhetne a fősuli bár ez nem biztos,vagy továbbképzés.


Veszprémieknek:


infoból az Ipari szakközepet v. gimit jelölném.

autószerelőből pedig a Jendrassikot(szakközép)


KÉRDÉS: Melyik keres jobban, melyik könnyebb illetve melyik keresettebb?


14/f


2011. okt. 25. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

ismerősöm először autószerelőnek ment, pár évig csinálta, aztán informatikusnak ment, azóta is azt csinálja...viszont munka mellett összerakott magának két régi mocit, tehát ért mindkettőhöz és szereti és csinálja is mindkettőt, csak épp az autó/motorszerelést csak hobbiként.

tehát az informatika szerintem piacképesebb, de ezért még nem kell lemondani a járgányokról sem ;)

2011. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!