Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minden fősulin/egyetemen van...

Minden fősulin/egyetemen van az elsőéveseknek matekból és fizikából szintfelmérő? Nektek volt ilyen (fősulisok/egyetemisták)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 18:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
49%
A Mérnöki karon nincs!!:)
2010. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, oda jelentkeztek ismerőseim és már most küldtek nekik levelet, hogy lesz ilyen felkészítő a végén zh-val!:S

De mindenhol van ilyen, vagy csak néhány helyen, ahol fontos a matek?

2010. júl. 31. 18:51
 3/12 A kérdező kommentje:
én természettudományi képzésre jelentkeztem egyébként, ha ez számít.
2010. júl. 31. 18:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol van.
2010. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem nálunk tök elég volt ha tudtál összeadni,szorozni kivonni s százalékot számolni illetve mértékegységet váltani-.
2010. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a bölcsészkaron nem volt. :)
2010. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nálunk volt matekból(építőmérnök szakon), de csak a tanár akart tájékozódni. Fizikából nem volt. Tanárfüggő igazából.
2010. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahova nem kell matek vagy fizika, oda értelemszerűen nincs.


ELTE TTK-n matekon és fizikán biztos van matekból (és fizikán fizikából is), talán kémián és bioszon is van kémiából ill. bioszból, de ebben nem vagyok biztos - logikusan kéne lennie.


A dolog arról szól, hogy megnézik, a gimis anyagból, amit elvileg nem kéne már tanítaniuk, mennyit is tudsz igaziból - szomorú tapasztalat, hogy elég gyenge a gimiből kikerült és felvett emberkék tudása a tárgyból, amire jelentkeztek. Ha ezen elérsz egy bizonyos pontszámot, akkor letudtad a dolgot. Ha nem, akkor el kell végezned egy bevezetés a matematikába/fizikába c. tárgyat, ami a gimis anyag pótlásáról szól, és több szintfelmérő is van belőle (azt hiszem neygedévente), ha sikerül, akkor nem kell vele többet szórakozni.

2010. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
BME-n mindenhol van matekból, sok helyen fizikából, és vegyészkaron kémiából. azért kell, hogy be tudjanak osztani minket laboron, meg hasonló kisebb létszámú órákon. ha neked nem fontosak eszek, akkor természetesen nem lesz:) meg vannak helyek, ahol random osztják be az embereket...
2010. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mérnöki karon pont, hogy van!!

nekem tavaly matek, fizika, kémia volt.

de komolytalan az egész.

matekot vettem komolyan elértem ha jól emlékszem 23%-ot, fizikát 10 perc után beadtam, kémiára be se mentem, mert péntek délután volt...

2010. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!