Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PPKE ITK orvosi biotechnológia...

PPKE ITK orvosi biotechnológia MSc-t vagy BME VIK egészségügyi mérnök MSc-t érdemesebb elvégezni, ha gyógyszeres irányba szeretnék inkább menni?

Figyelt kérdés
PPKE ITK molekuláris bionika BSc-vel végzek nemsoká, így időszerű lenne egy MSc-t választani. Imádom a szakot, amit tanultam, de rájöttem, hogy gyógyszeres irányba szeretnék menni, nem pedig a mindenféle diagnosztikai eszközös irányba. Elvileg mindkét mesterrel lehet gyógyszeres munkát végezni, de nem tudom, hogy melyik lehetne a jobb/sokoldalúbb, főleg ha külföldre is szeretnék menni a későbbiekben.

2020. jún. 17. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Nem tudom,hogy gondolkodtál e azon,hogy Pécsre gyere. Itt az ÁOK-n belül van orvosi biotechnológia és gyógyszer-biotechnológia. Én is hasonló cipőben járok amúgy,mint te és ezeket a szakokat néztem ki.

(Biomérnök BSc-n vagyok jelenleg.)

Esetleg még a BME-nek a gyógyszer-vegyészmérnöki mestere nem jöhetne szóba?

2020. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a gyógyszer-vegyészmérnöki eszembe se jutott, utánanézek! :)

Pécs sajnos nem jön szóba, mindenképpen Pesten szeretnék maradni.

2020. jún. 18. 09:12
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Szívesen.:)
2020. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

BME-n van Gyógyszervegyészmérnök, az kell neked!


[link]

2020. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!