Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha megszűnik az okj képzés...

Ha megszűnik az okj képzés akkor utána mi lesz a neve?

Figyelt kérdés

Tehát utána már nem lehet azt mondani, hogy okj képzés,mert új neve lesz? Vagy csak a rendszere változik, meg, de névben ugyanúgy okj képzésnek marad meg?

Mondjuk én azt se tudom, hogy jelenleg van-e másik neve? Tehát mi a pontos neve azoknak az iskoláknak ahol érettségi után okj képzésben szakmát tanulnak?



2020. jún. 18. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg Szakmajegyzék lesz az új neve. A rendszer is változik, mert sok szakma átalakul vagy megszünik az adott formában.


Szerintem az iskolák neve megváltozhat Szakgimnáziumról Technikusi(?) valamire, de ez nem befolyásolja azt, hogy hol fogják oktatni ezeket. Gondolom ahol eddig volt ilyen érettségi utáni képzés az meg is fog ott maradni.

2020. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!