Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell az állatorvosi egyetem...

Mi kell az állatorvosi egyetemhez?

Figyelt kérdés

Igazából én nagyon nem vágom ezt az egyetem témát. Sose gondolkoztam rajta és ez okból nem is foglakoztam vele, de a mostani munkahelyemen támogatják ha esetleg egyetemre akarnék járni és hát mindig is érdekelt az állatorvos szakma.

Na de mi kell ahhoz, hogy mehessek ilyen egyetemre? Milyen feltételei vannak? Egyáltalán lenne e esélyem végigcsinálni?


Amivel jelenleg rendelkezem az egy érettségi (mezőgazdasági alapismeretek a választottam) és egy mezőgazdasági technikus végzettség.



2020. jún. 20. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Felvi.hu-n megtalálsz mindent, de emelt biológia és emelt kémia kell
2020. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
2020. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jún. 20. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes tisztázni, hogy tényleg állja a munkahelyed a 11 féléves tanulást? Ha nem államira mész, akkor cirka 1.5M egy félév. Szóval nagyon jónak kell ehhez lenni!
2020. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

SOK - SOK pénz.

Komoly tudás, mivel az ország legnehezebb egyeteme.

És egy gazdag család, vagy gazdag partner, mire végzel, mert melót, pláne amiből meg tudsz élni, na olyat nem fogsz tudni kapni. EZ TÉNY!

2020. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emelt érettségiken kívül orvosi alkalmassági is kell hozzá (pénzért, akkor is, ha nem vesznek fel). Meg ez úgy tudom nem végezhető levelezőn, így a munkahelyed se nagyon tudná tánogatni, mert fel kéne mondanod hozzá.
2020. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, osztatlan, 11 féléves és csak nappali munkarendben indul. Biológia indul estin és levelezőn, de állatorvosi csak nappalin.
2020. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizony, jól írja a 6. Ez csak nappalin van.


Ezt is lehet lepontozni! 5. voltam.

2020. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!