Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állami finanszírozás felvételi...

Állami finanszírozás felvételikor előnyt vagy hátrányt jelent az önköltségessel szemben?

Figyelt kérdés
Egy újonnan induló szakról lenne szó, ahol (még) az alap ponthatár érvényes. Ki kerül be előbb? Az állami, vagy az önköltséges? Vagy hogyan működik ez pontosan?

2020. jún. 23. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz, külön kell rájuk jelentkezni is..
2020. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Hova jelentkezel? Egyebkent az elso valaszolo jol tudja!
2020. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Praktikus az államit beírni előre szerintem.

És arra az esetre, ha nem jutnál be oda; akkor utána érdemes berakni a sorrendben B-tervnek a fizetőset is.

De elsőnek szerintem mindenhol az államit optimális, praktikus jelölni; én utána rakni az önköltségeseket.

(Én nem értek hozzá, és bocsi, hogy nem feltétlenül konkrétan a kérdésre válaszolok; remélem, hasznos.)

Ja és egyébként érdekesség-képpen, én már hallottam olyat is, hogy az önköltségesen volt alacsonyabb a ponthatár , mint államin, meg még olyat is, hogy az államin volt alacsonyabb a ponthatár, mint az önköltségesen.

2020. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!