Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen beosztások vannak...

Milyen beosztások vannak sürgősségin belül? Milyen végzettség kell ahhoz, hogy ott dolgozhassak (arra gondolok, hogy mentő lehet vki érettségivel)?

Figyelt kérdés
Illetve Egészségügyi Szakgimnázium jó lenne középiskolának (Semmelweis Ignác, Kispesten)?

#szép #Napod!
2020. jún. 25. 21:01
 1/3 anonim válasza:
0%
Nem. Mindenképpen könnyűipari szakközépiskolába jelentkezz, aztán végezd el a Színművészetit!
2020. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert láttam hogy sokan mondják hogy az Egészségügyi Szakgimnázium rosszabb, mint egy sima Gimnázium, viszont sokan ennek az ellenkezőjét mondták és én is meg szerettem volna kérdezni pár embert.
2020. jún. 25. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Noss, az attól függ a sima gimiben valszeg erősebben tanulhatod a term.tudományos tárgyakat. Ami lássuk be emeltnél nem hátrány.

Az egészségügyi sulinak meg akkor van értelme, ha maradsz a plusz 1 évre amivel "szakmát" kapsz ami ha jól tudom ha az egészségügyben akarsz tovább tanulni, a felvételin plusz pontot ér.

2020. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!