Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igaz, hogy jövőre már nem...

Igaz, hogy jövőre már nem lehet művészeti tárgyat választani az érettségin?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

SZiaa


Nem tudom honnan van az infó de szerintem ez nem igaz, hiszen rengeted tantárgyat lehet választani (pl.:szakközepekben a szakmai tárgyak, amiből évente 50 en érettségiznek akkor már nagyon is sok) és miért pont a művészeti tárgyakból ne lehetne.

2010. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy választott tárgynak már csak természettudományi tárgyat lehet majd választani, akkor igazad van és nem lehet.Bár a pontos dátumot nemtudom.
2010. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Ez most tényleg komoly? csak természet tudományos tárgy lehet a választott? Mert ha igen ez elég hülyeség.


Mert mi van a szaktárgyakkal, a szakközepekben inkább abból érettségiznek mert így náluk van értelme.

2010. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy természettudomány tantárgyból kötelező lesz érettségizni.De attól még te hatodik tárgynak érettségizhetsz tesiből vagy mittudomén művészettörténetből.
2010. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
(az első) jaa akkor a kérdés nem jó...
2010. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A kérdés jó... nekem azt mondta egy lány aki most érettségizett énekből hogy olvasta hogy jövőre már nem lesz...:S
2010. aug. 1. 22:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Természett. tantárgyból kötelező lesz érettségizni, de mellette kell választani még valamit. Az hogy énekből nem lehet az hülyeség, mert aki azzal akar továbbtanulni annak követelmény. Az lehet inkább hogy az iskolátokban kevesen mennek ének érettségire és csak a sulitokban nem lehet ezután érettségizni.
2010. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem követelmény az ének érettségi... éshát melyik iskolában érettségiznének énekből tömegesen ennyi erővel...és a két év is meg van...
2010. aug. 2. 12:49
 9/15 anonim ***** válasza:

jajj istenem

most magyar, matek, töri, egy nyelv és egy választható tantárgyból kell érettségizni.


Ezek szerint akkor ahogy mondták magyar, matek, töri egy nyelv,egy természettudományos tárgyból(gondolom biosz, kémia fizika földrajz)és ezeken kívül még egy választhatóból.


Ez nem lesz picit sok? Én most érettségiztem de nekem elég volt 5 tárgyból.

2010. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudom de nekem már a tököm tele van a "tökéletes" magyar oktatással és a kultúrával....és úgy tudom hogy még a pontszámot is jól felemelik
2010. aug. 2. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!