Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igaz, hogy jövőre már nem...

Igaz, hogy jövőre már nem lehet művészeti tárgyat választani az érettségin?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Érettségizhet énekből!

én is abból érettségiztem, de nem követelmény a zenei pályára, mert ott külön felvételi van! (ánek-zene, karvezetés szakos vagyok)

AZ emelt szintű énekérettségit fogják megszüntetni, mert semmi értelme, hiszen nem jár érte plusz pont sehol, mert ha zeneire mész, akkor ott nem az érettségi pontjaidat számolják, hanem külön felvételi vizsgát tartanak.

Úgy tudom a tesi és rajz emelt szintet is megszüntetik, a felnti okok miatt.

DE a középszint megmarad!! SZóval érettségizhetsz énekből! :)

2010. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm... igen tudom hogy nem számít a felvételinél, csak úgy voltam vele ha már kell egy választott akkor legyen emelt ének... de akkor már csak középszint... kedves utolsó válaszoló, szívesen föl venném veled a kapcsolatot, az Akadémián tanulsz jelenleg?
2010. aug. 3. 12:11
 13/15 anonim ***** válasza:

A természettudományi tárgy mellett már nincs kötelező választott tárgy, csak fakultatív, viszont a kötelezően választottnak természettudományinak kell lenni.

Ezt csak azért írtam mert fentebb írták hogy a kötelező természettudományi tárgy mellé még kell 1 választott de ez nem igaz.

2010. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hol szeretnél továbbtanulni?

Valami zenei pálya?

(én írtam az előbb)

2010. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
írj privit nyugodtan, ha fel szeretnéd venni velem a kapcsolatot, segítek szívesen bármiben :)
2010. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!