Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyha színész (szinkron-film)...

Hogyha színész (szinkron-film), könyvelő, ügyvéd szeretnék lenni. Melyikkel kezdjem?

Figyelt kérdés
Melyiket tanuljam először.... Remélem hasznos válaszokat kapok! Köszönöm!

2020. jún. 30. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval ez mind akarsz lenni, és csak a sorrend a kérdés? Persze, ez így nagyon komolyan vehető. :D
2020. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg eléggé fiatal vagy (legalábbis nagyon remélem, mert ha már elmúltál 14, akkor ez a kérdés már eléggé nagy katyvasznak mondható).


Ügyvédnek jogi egyetemet kell végezni szóval kell egy jó érettségi is középiskolából-

Könyvelő lehetsz OKJ-vel, vagy gazdasági egyetemi végzettséggel. Legtöbbet az ér, ha pénzügy-számvitelt végzel el.


Vannak mind szinkron mind sima színészetre tanfolyamok, dráma szakkörök kifejezetten gyerekeknek is. Esetleg rákereshetsz szinkron ügynökségekre, hogy mikor van náluk felvétel.

2020. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, én burkoló, vízimentő, biztonsági őr és pénzügyőr szeretnék lenni. Ezt így sorban. Először elkezdtem 14 évesen egy informatikai gimnáziumot, azt befejeztem(akkor azt hittem, hogy az informatika érdekel, de tévedtem), ötödéven nem maradtam, helyette elmentem burkolónak tanulni, aztán most majd nyáron elkezdtem a vízimentő képzést, és szeptembertől pedig, ha minden jól megy a vagyonőrit. Nyaranta vízimentő leszek, az év többi napján pedig biztonsági őr, amíg össze nem jön a pénz az egyéni burkolóvállalkozásra. Aztán, ha a vállalkozással összejött a pénz, akkor megyek egyetemre(rohadt sok pénzre lesz szükségem, hogy eljussak egyetemre).

Nem lehetetlen, csak jól meg kell tervezni mindent.

A facebook mostanában nekem állandóan szinkronszínész tanfolyamot hirdet, érdemes rákeresni, nem hiszem, hogy olyan sokáig tartana, könyvelő lehetsz gyorsított tanfolyammal, vagy két éves esti képzéssel, aztán mehetsz egyetemre ügyvédnek. Addig legalább megcsinálod közben az egyetem egyéb követelményeit, ha még nincsenek meg. Én is ezt teszem éppen.

2020. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!