Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolarendszerű esti okj-ra...

Iskolarendszerű esti okj-ra be kell járni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen attol hogy esti oktatás ugyan ugy meg vannak azok a napok az az időintervallum amikor be kell járni. Például szerdától pentekig 15-20-ig.
2020. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben. Én estis vagyok, és van olyan osztálytársam aki egész évben egyszer sem jött be. Nálunk nincs igazolatlan, de osztályfőnök haragszik azokra, akiket még egyszer sem látott(beleértve nyári gyakorlaton sem). Van olyan, aki még a munkaruháját sem vette át, amit az iskola biztosít. Én sem megyek be a hét minden napján, mert nagyon messze lakom, és kivitelezhetetlen lenne. Nálunk nem kell orvosi igazolás sem, magyarázkodni sem kell, hogy miért nem jöttél be. Elég laza, de ha tanulni akarsz, akkor azért jó gyakran bejárni, még akkor is, ha már az adott szakmában dolgozol, mindig tudnak nekünk is újat tanítani, pedig már mindenki a szakmában dolgozik egy ideje.
2020. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt a tíz legfontosabb kérdés és válasz az ingyenes OKJ-ről

eduline.hu › OKJ_kerdesek_es_valaszok_KBHMP9

Az Országos Képzési Jegyzékben (OKJ) szereplő szakmák közül az elsőt ingyen szerezhetitek meg. De mi a különbség a tanfolyam és az iskolarendszerű képzés között, mi történik, ha elmúltatok ... idősebbek vagytok, akkor esti és levelező tagozatra jelentkezhettek, iskolarendszerű képzésre. ... Meddig jelentkezhetek rá?

2020. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!