Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy év alatt magunktól fel...

Egy év alatt magunktól fel lehet készülni emelt szintű matematika érettségire?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem középszinten, 5-ös lett.

Kíváncsi volnék, hogy szerintetek egy év alatt fel tudnék készülni emelt szintre?


2020. júl. 4. 12:44
 1/5 anonim válasza:
75%
Hát a megfelelő tanulással és gyakorlással szerintem igen.
2020. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nézz meg egy feladatsort. Próbáld ki csináld vegig, egy kis visszacsatolásnak nem rossz hogy most mennyire menne.

Utána meg ahogy az előttem szóló írta tanulj gyakorolj. Ajánlom az SG kiadványokat. A többi már csak rajtad múlik.

2020. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, bőven fel lehet. Persze az is kérdés, hogy a mostani közeped hán százalékos lett (szerintem a százalék jobban mutatja az érettségi erősségét, mint a jegyek), és hogy kb. milyenre akarod/kellene megírnod az emeltet
2020. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez inkább attól függ, hogy kinek mennyire van affinitása a matekhoz. Akinek egyáltalán nem megy a matek, annek egy évtized is kevés lenne, aki meg jó benne, annak különösebben nem szükséges erőfeszítés.
2020. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem
2020. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!