Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor kell elkezdenem készülni...

Mikor kell elkezdenem készülni a középszintű matek érettségire?

Figyelt kérdés

Leadtam a matek faktot mivel nem szerettem volna emeltezni csak úgy gondoltam hasznos és az is de nem szeretném azzal terhelni magam utolsó évben (sok házi, stb.. és tartani a jó jegyet a nehezebb anyag melett) tehát úgy döntöttem vissza megyek alap órára. Azért is voltam eddig faktos, hogy a közepem jól sikerüljön de úgy gondoltam ha készülök rá esetleg anélkül, hogy faktos vagyok is menne. Mi decemberbe kezdünk alapórán készülni és azt szeretném kérdezni ha én jobban rászeretnék erre gyúrni akkor mikor kéne elkezdenem járni egy tanárhoz egy kis felkészülésre? Szerintem most még korai lenne de szeretném tudni a vélenényeket és tapasztalatokat.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. szept. 4. 13:34
 1/4 klgh ***** válasza:

Én is korrepetálok matekot és tapasztalatból tudom, hogy a tanárnak és neked is jobb, ha minél hamarabb kezdesz el járni felkészítésre.

Volt olyan diákom aki érettségi előtt két hónappal eszmélt és csak kapkodás volt az egész.

A helyedben én legkésőbb október elején elkezdeném.

2019. szept. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már elsőben. Pont azért, hogy az alapok erősek legyenek.
2019. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A képességeidtől függ. Illetve attól, hogy milyen eredményt szeretnél elérni. Lehet hogy még korai, lehet hogy sosem lesz rá szükséged, de az is lehet hogy már elkéstél vele. (Én sosem készültem a matek érettségire, se az évközi dolgozatokra, mert egyrészt nem volt neki nagy jelentősége a továbbtanulásomkor, másrészt elég volt bejárnom órákra és a tananyag nagy részét meg tudtam tanulni így is. És így otthoni készülés nélkül lett 92%-os középszinten az érettségim belőle. Viszont több olyan osztálytársam is volt, akik meg éjjel-nappal matekoztak a középiskola alatt a dolgozatok illetve a végén az érettségi miatt is és teljes erőbedobással sem tudtak 60-70%-nál jobbat elérni. Nem vagyunk egyformák.) Tudni kellene hogy te milyen vagy.
2019. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Én nulla de konkrétan nulla készüléssel írtam 90% feletti emelt matekot. Úgy hogy egy kérdés szövegének felét átugrottam mert nem tűnt érdekesnek, és így félreértelmeztem az egész feladatot...


Csak odamész válaszolsz a kérdésekre aztán ennyi.

2019. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!