Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahhoz hogy festő tanár legyek...

Bagolyány kérdése:

Ahhoz hogy festő tanár legyek mit kell elvégeznem?

Figyelt kérdés

Nem iskolában akarok tanítani,hanem tanfolyanokon.

Amire bárki mehet. Tehát én ilyesmiben gondolkozok. Mit kell ehhez elvégeznem és hol és mennyi ideig tart? Illetve nekem nem ez lenne a fő szakmám, hanem azt találtam ki hogy egy egyetem mellet amolyan diák munkaként vagy valami hasonlóként csinálnám. Szerintetek ez működne vagy hülyeség?


2020. júl. 4. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

keress rá művéseti, festő tanfolyamok honlapjára. OTt általában bemutatják, a tanárokat, leírják a munkásságukat, Ahogy észrevettem általában művészeti egyetemet végeztek.


Az, hogy felvennének-e diákmunkásként, az a vállalattól és a tehetségedtől függ. Érdemes akár külön felvenni velük a kapcsolatot, megkérdezni (az elején lehet ,hogy kicsit kínosan fogod érezni magad amikor írsz nekik egy e mailt, de hát úgyse ismernek téged, mi veszteni valód lehet?)

2020. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!