Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem jár többletpont mester...

Nem jár többletpont mester felvételinél?

Figyelt kérdés
A szóbeli pontszámomat már beírták és erre járnak még 15 többletpont az oklevél minősítése miatt, de az összpontszámnál csak a szóbeli pontszámom jelenik meg. Az igazolást, amit az egyetem küldött ki felsőoktatási oklevél helyett már feltöltöttem és elvileg fel is dolgozták, tehát problémának nem kellene lennie vele.
2020. júl. 8. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is több részletben jelent meg a pont. Először a diploma, majd a szóbeli pont, majd következő nap a kettő összesítése,amikor elérte már az 50-et és 2-4 nappal később a többletpont. De ha e-mailben érdeklődsz részletesen válaszolnak.
2020. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés, köszi! Akkor csak a rendszer lehet lassú, dobok nekik egy emailt azért.
2020. júl. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!