Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszihológus szeretnék lenni!...

Pszihológus szeretnék lenni! Ha tartom ezt a tanulmányi eredményt van esélyem?

Figyelt kérdés
Tehát jelenleg gimnáziumba járok és nagyon örülnék neki ha pszihológus lehetnék, de ugy tudom nagyon jó tanulmányi eredmény kell hozzá. Magyarból, töriből, föciből angolból és németből 5ös vagyok. Vannak negyeseim és harmas vagyok kémiából fizikából es matekbol. Az érettségiig még szeretnék angolbol es németből is kózépfokút.

2020. júl. 9. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Amúgy persze, lehetsz pszichológus, még talán matekból érdemes utsó két évben 5-ösnek lenned, mert ha nem duplázással számítod a felvételi pontjaidat, az is beleszámít. De legfőképp majd az érettségi eredményeid fogják meghatározni, hogy felvesznek-e az egyetemre. Addig is tanulj, sok sikert!
2020. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichológus akarsz lenni, vedd nagyon komolyan a biológia tanulást, vedd fel fakultációnak ha van nálatok, és fontold meg hogy leteszel belőle egy érettségit is, ha rá tudod venni magad. Ha bejutsz a pszichológia szakra, nagyon nagy szükséged lesz rá.
2020. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!