Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit lenne érdemes tanulnom...

Mit lenne érdemes tanulnom szerintetek?

Figyelt kérdés

Tavaly sikerült leérettségiznem ami nem sikerült olyan fényesen. Szeretnék belevágni valami olyan szakmába, vagy valamibe amivel könnyen ellehet helyezkedni. Sajnos nem vagyok egy lángelme, vagy csak lehet én gondolom így, mivel sajnos nem azokhoz az emberekhez tartozom akinek elmondanak valami anyagot egyszer, és azt azonnal megjegyzik, hanem inkább többször elkell mondani. Leginkább ettől félek mielőtt belevágnék valamibe hogy ennek köszönhetően már az elején elhasalok és feleslegesen öltem időt és pénzt az egészbe. Leginkább az informatika ragad rám, és az idegennyelv. Humán tantárgyak nem az erősségeim. Engem leginkább a gépjármű szektor érdekel a legjobban, és az azzal kapcsolatos dolgok, nem tudom hogy milyen iskolát érdemes elvégezni ami az autókhoz fűződik.

Remélem valaki a leirtak alapján tud segíteni, hogy mitévő legyek hogy mit tanuljak ilyen beálítottság alapján.


2020. júl. 13. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Üzemmérnök informatikus?
2020. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Járműmérnöki, közlekedésmérnöki?

Inkább az előbbi talán. De egyébként ha informatika is szóba jön, akkor bármelyik jó választás, mérnökinfó, proginfó, gazdinfó, üzemmérnöki..

Ha a gépek és az elektronika érdekel, akkor mondjuk gépész vagy villamosmérnöki.

2020. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Villamosmérnök,informatikus,gépészmérnök,lakatos
2020. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm

a válaszokat! Igen, ezeket a szakokat nézegettem. Itt leginkább a kérdés az hogy melyiket egyszerűbb elvégezni illetve hogy mennyire keresettek ezek a szakmák?

2020. júl. 13. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Informatus nagyon keresett mindenhol úgy tudom bár én nem végeztem csak 2 ismerősöm

Egyik Budapesten havi 800ezret,másik Ausztriában 1 misit keres szóval gondolom nem lehet rossz szakma :D

Aztán lehet jön egy szakmabeli és megmondja pont az ellenkezőjét :D

2020. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A fent említettek közül az üzemmérnökit, jármű/közlekedésmérnökit a legkönnyebb elvégezni talán.

A legnehezebb meg a proginfó és villamosmérnök szerintem.

De egyébként mindenkinek más.

2020. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!