Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes tanulnom? Pénzügy,...

Mit érdemes tanulnom? Pénzügy, számvitel vagy logisztika, szállítmányozás?

Figyelt kérdés
A két szak közül melyikben találok hamarabb munkalehetőséget? Igaz csak most kezdem majd a középiskolát, de nem tudom melyiket válasszam a kettő közül. Illetbe szerintetek melyik szak nehezebb a kettő közül? (matekból 3-as vagyok) Úgy néz ki, hogy mind a kettőre bekerülhetek.

2020. márc. 13. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pénzügy-számvitelt tanulok, arról tudok nyilatkozni. Nagyon sokrétű, sokféle témát tanulsz, ha végzel, utána bármilyen irodába el tudsz menni dolgozni, könyvelőkre meg mindig szükség van, szóval azzal hamar tudnál munkát találni. Igaz, kicsit nehéz, meg néha kicsit unalmas, de ha jó tanárokat kapsz (nem úgy, mint én :D), akkor bizony érdekes és hasznos tud lenni.
2020. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!