Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már elvégeztem egy 7...

Ha már elvégeztem egy 7 féléves alapszakot (szülésznői) akkor mennyibe fog kerülni az orvosi?

Figyelt kérdés
Következő félévben végzek a SE-n és rájöttem, hogy nekem ez nem elég, szeretnék orvosként dolgozni nem nekik asszisztálni, egész életemben kompexusos lennék... Az egyetem nem volt könnyű de nagyon jól teljesítettem, végig államin maradtam és egyre motiváltabb lettem ahogy tanultam. 23/L
2020. júl. 13. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosin az államilag támogatott félévek száma 14. Mivel 7 félévet felhasználtál a jelenlegi képzéseden 7 további féléved marad az orvosira,azaz a további féléveket neked kell fizetned. (1 félév az államin most 1.350.000 Ft, ha elfogy a támogatott féléved akkor is a felvételedkor hatályos féléves tandíjat kell fizetned)
2020. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
orvosin nagyon ritka az önköltséges, mert az állami határa is ugyanannyi, ha nem kevesebb. Egyébként kb. 1,5millió félévenként az önkéltséges és 440 körüli ponthatárral
2020. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!