Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A pszichiátereket a közvélemén...

A pszichiátereket a közvélemény lenézi és elitéli, annak ellenére hogy ugyanúgy elvégezte az orvosi egyetemet mint bármelyik más szakorvos?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Én nem nézem le, s szerintem más sem.
2018. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézné le és ítélné el őket bárki is?
2018. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Primitív és előítéletes, aki lenézi őket.


Egyébként ismertem olyan orvost akinek pszichiátria szakvizsgája is volt, és sugárterápia is. Az Orsz. Onkológiai Intézetben dolgozott (vagy még tán most is ott van) mint sugárterápiás szakorvos és (primer) agydaganatokra specializálódott.

2018. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik le őket. Régebben még igen, mikor nem még sztereotípiákra és csak kísérletezésre épült szinte minden. Most már elég fejlett, sok a tapasztalat stb. Még mindig vannak kísérletezések öl gyógyszerek tekintetében, de ennek ellenére már szerintem sokkal jobban elismerik a pszichiátereket
2018. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Miért néznék le őket?
2018. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!