Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki az aki idén érettségizett? :)

Ki az aki idén érettségizett? :)

Figyelt kérdés
És aki megválna az érettségis jegyzeteitől? :)

2020. júl. 18. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Idén érettségiztem, de nem a kérdésre fogok válaszolni, bocsi :)

Nekem pl nem is voltak ilyen jegyzeteim, mire gondolsz?

Célszerű a 4 év füzeteiből, tankönyveiből készülni + sok-sok érettségi sort megoldani

A szóbelinél középszinten úgyis a saját tanárod érettségiztet, ő azt szeretné majd visszahallani amit ő mondott el. Ez mondjuk magyarnál főleg számít, az egész tantárgy szörnyen szubjektív.

Ha mégis jegyzeteket szeretnél én akkor se feltétlen ajánlom ismeretlenek átküldött anyagait: nem tudhatod mennyire helyes, valamint sokkal jobban tanul az ember a saját írásából, hiszen úgy van megfogalmazva ahogy az NEKED logikus.

Egyedül törire ajánlanék egy egész jó könyvet kiegészítésnek, nekem sokat segített: B. Mátyus Gyöngyi - Bori István: Történelem érettségi témavázlatok (töriből nagyon kevés rész kell az érettségire a követelmények szerint, ebben csak azok vannak benne, de más tantárgyból is ajánlom hogy a követelményeket követve tanulj, hogy semmi se maradjon ki, de ne is vidd túlzásba, ezek az oktatás.hu-n fent vannak)

2020. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idén raktam le a Rendészeti és Közszolgálati érettségit emelt szinten, nincsen sok jegyzetek a neten, ezért ha valakit érdekel szívesen átküldöm neki.
2020. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly érettségiztem, de áttekinthető normális jegyzetem csak szakmaiból volt.

Én informatikai ismeretekből vizsgàztam(nem közismereti informatika, hanem szakgimnàziumi kötelező szakmai informatika érettségi), aki kéri annak elküldöm.

2020. aug. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van néhány, ha érdekel
2020. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!