Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatika suliba járok, de...

Informatika suliba járok, de egyáltalán nem érdekel. Sajnos ami érdekel(autósport) arra nincs lehetőségem anyagi okok miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Suli egyáltalán nem érdekel, szabadidőmet szimulátorozással töltőm, de nyilván ez kevés.
2020. júl. 20. 04:14
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Az informatikában az a jó, hogy bármilyen területen elhelyezkedhetsz vele majd. Akár az autósport környékén is. Lehet, hogy hosszú lesz az utad, de odajuthatsz - ha nem is sofőrnek, de szimulátorfejlesztőnek simán.


Persze ehhez az kell, hogy ne csak maga a vezetés, hanem a hozzá kapcsolódó dolgok is érdekeljenek. Így már most is elkezdheted keresni, utánanézni az autósport és az informatika határterületeinek.


Ha viszont csak a vezetés érdekel, akkor passz. Úgy nem lesz elég motivációd, hogy végigmenj a kerülőúton.

2020. júl. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érettségizz le és majd a felsőoktatásban megkeresed azt ami leginkább érdekel.


Hatodikos koromban űrhajós, nyolcadikos koromban forma 1-es autóversenyző szerettem volna lenni. Végül közlekedésmérnök lettem, mert beláttam, hogy irreálisak voltak a céljaim.

2020. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!