Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Grafikus OKJ-n megtanítanak...

A Grafikus OKJ-n megtanítanak rajzolni vagy oda már kell tudni rajzolni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 18:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, megtanítanak rajzolni.
Nem, rajztudás nélkül nincs értelme elkezdeni.
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
És nem csak, hogy rajzolni kell tudni hanem kell, hogy érdekeljen az egész és, hogy tehetséged is legyen hozzá, az nem elég ha néhány szépet tudsz rajzolni. Nekem építészmérnök a tesóm ő alapból jól rajzolt na ha én most tanulgatnék rajzolni (ge.ci béna vagyok) akkor lehet, hogy néhány jót rajzolnék de az biztos, hogy soha nem lennék olyan jó mint akinek van tehetsége is hozzá.
2020. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

#1

Rajzolni igenis meglehet tanulni,

Nyilván van olyan akinek alapból a "vérében van" de ha sok időt fektetsz bele, akkor menni fog.



Kedves kérdező,

Nehéz kérdés, feltételezem a képzésen az alapoktól fogjátok kezdeni a dolgot, viszont javaslom már most kezdj el rajzolgatni mert ne várd, hogy ott majd mindent is megtanítanak. Vannak dolgok amiket magadtól kell elsajátítanod.


A lényeg: gyakorolj sokat, nézz tutoriálokat, mert egy rövid képzesnem elég mindenre.

2020. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Persze meg lehet tanulni mint mindent max valakinek sosem fog sikerülni.
2020. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!