Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki diszkalkuliás, de...

Krisztus2000 kérdése:

Ha valaki diszkalkuliás, de viszont nagyon jó érettségiket ír, akkor úgy sincs esélye, hogy felvegyék az NKE-re vagy pl. Miskolcra?

Figyelt kérdés
Sokat sportolok és nyáron is rengeteget tanulok, de arra lennék kiváncsi, ha nem lesz matek érettségim, akkor úgy nem fognak felvenni?

2020. júl. 26. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát van egy ismerősöm, aki hasonló problémával ment logisztikai mérnökire. Matekos tárgyakból szóbeliznie kellett. Bár nem nem hiszem, hogy ne lett volna érettségije.
2020. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom biztosra, hogy mire gondolsz. Anno engem is felmentettek matematika tárgy alól, helyette másból érettségiztem.

Egyetemre is felvettek.

Persze nem olyan szakra jelentkeztem, ahol nagyon hangsúlyos a matek :D .

2020. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!