Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak gyed alatt, 2...

Mit tanuljak gyed alatt, 2 évig míg otthon vagyok a babával?

Figyelt kérdés
Nőként olyat szeretnék tanulni, amit otthonról is tudok majd végezni, mert nem akarok majd visszamenni alkalmazottnak. Szeretnék szabadabb lenni, magam ura.

2020. júl. 27. 15:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Ébredj fel!
2020. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Amit otthonrol tudsz végezni? :D Hat mondjuk maradjunk akkor a varrásnál, szabásnál, esetleg oriflame értékesítésnel. Ha ez nem fekszik, akor saját vállalkozás. Itt ki is fújtak a lehetőségek.
2020. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg informatika ami meg eszembe jutott, mint pl webfejlesztő, vagy valami ilyesmi.
2020. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, te pedig állj tovább, és rontsd a levegőt máshol.

2-es, hát neked se írok inkább semmit.

3-asnak köszönöm! Én is informatiki dologra gondolnék leginkább, grafikus, webdesigner, virtuális asszisztens....

Csak gondoltam hátha ír valaki olyan területet ami nekem nem jutott még eszembe.

2020. júl. 27. 15:56
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

1.-vagyok.


Oké. És szerinted a kölyök mellett tudsz járni tanfolyamra? Ja, tudom, te online végzed. Oké.

2020. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És ha tudok, akkor mi van? Ha nem is az elején, de 1 éves kora után már tudnék, nagyszülő segít, vigyáz rá addig szívesen. Légyszi állj tovább, semmi segítő szándék nincs a hozzászólásaidban. Köszi!
2020. júl. 27. 17:16
 7/20 A kérdező kommentje:
Kölyke meg a kutyának van, meg esetleg neked (lesz).
2020. júl. 27. 17:16
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Én 3 évig voltam itthon, 2 évig Java programozást tanultam, harmadik évben kezdtem dolgozni, vállakozóként. Mivel az angol nyelv nem volt akadály, azóta is itthonról dolgozom, magamnak keresem a munkát.


Mindig lesznek olyanok, akik szerint ha nő vagy, nem vagy valamire alkalmas, amire a férfiak igen, és ha gyereket is szültél és mellette akarsz tanulni, akkor meg még a nők között is lejjebb vagy a szemükben, mert ez már tényleg mindennek az alja. 3 gyerek mellől is remekül eldolgozok, és pont tojok az ilyen mókusokra, akik beszólogatnak. A probléma az ő fejükben van!


Tanulj, fejlődj és hagyd le őket!

2020. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as nagyon köszönöm a válszod és nagyon egyetértek veled! Az ilyen kis nőket lenéző suttyók mindenhol ott vannak.

Megkérdezhetem, hogy otthon magadnak tanultál programozni vagy tanfolyamra jártál?

2020. júl. 27. 17:43
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyedül kezdtem Youtube tutorialokkal, nem voltam biztos benne, hogy nekem való. Aztán azon kaptam magam, hogy babakocsi tologatás közben algoritmusokon gondolkodom, eléggé ráálltam. Ezt követően kis csoportos online képzésen folytattam 1 évig. Ezután se álltam le a tanulással, úgy éreztem, hogy elboldogulok egy erős alap szinten, de jobban akarom érteni és így végül beiratkoztam egyetemre levelező képzésre, de ekkor lényegében már dolgoztam is. Amíg tanultam, addig az apukájával volt a pici. Folyamatosan keresd a lehetőségeket, amik a pici mellett beleférnek az idődbe, mert vannak, csak keresni kell! :) Próbálj ki több mindent is, és meglátod, melyik tetszik meg végül :)
2020. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!