Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem aggályos, hogy aznap...

Nem aggályos, hogy aznap amikor gyakorlatilag megszunt az index akkor jelentették be, hogy a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a közmédia saját újságíró képzést indít?

Figyelt kérdés
Nem akarok politizálni, csak nekem furcsa, hogy van egy egyetem, amelyre folyton az a gyanú vetül, hogy a kormány egyeteme és Fidesz droidokat képeznek ott, erre aznap amikor felmondanak az index újságírói és tüntetés zajlik értük, akkor jelentik ezt be. Akármi is legyen az egyetem véleménye erről az ügyről (ha van egyáltalán) azért ez elég szerencsétlen időzítés, hogy egy felháborodás kellős közepén állnak elő egy ilyen kétes értékű képzéssel. Ez olyan mintha direkt csinálták volna.

2020. júl. 27. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
és?
2020. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Nem aggályos.

Semmi köze hozzá.

Majdnem minden egyetem képzést indít.

Az Index nem szűnt meg.


Az Index volt újságíróinak (nevezzük őket annak) a saját tulajdonosukkal

volt bajuk.

A főszerkesztőjük kiadta a konkurenciának az üzleti titkokat,

aztán felrobbantotta a szerkesztőséget.


De csak műbalhé az egész.

Minden marad a régiben, más néven.

Dobrev-Gyurcsány szép lassan begyűri az egész baloldalt.

A többi a szaft. Tunkoljatok. Ti termeltétek, a tiétek.

2020. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Azért indítják ezt a szakot,mert gerinces újságíró, mint pld. akik az index-nek dolgoztak be nem tenné a lábát, ilyen trágya,hírhamisító közszolgálati médiába.


Szóval úgyis hirdethetnék, hogy műveletlen,gerinctelen, hírhamisításra hajlamos csinovnyik képző.



Én megértem, hogy a fideszesek szellemi színvonaluk okán nem tudnak értéket teremtetni, pláne nem eladható és hozzáadott értéket is tartalmazó terméket. De nem az a megoldás, hogy elpusztítjuk aki tud. Meg ha ilyen rosszak a libernyákok akkor miért kell a pénzük. (Bármennyire is áltatod magad ketteske a magyarok termelékenysége annyira alacsony, hogy abból nem lehetne eltartani az országot)

2020. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

"A főszerkesztőjük kiadta a konkurenciának az üzleti titkokat,


aztán felrobbantotta a szerkesztőséget."


Azért mert a bodolai, aki szerencsésen tönkre vágott egy milliárdos vállalkozást, ezt mondta és ráadásul ügyvéd, akkor szerinted biztos igaz. Nagyon naiv vagy kis-pajtás.

2020. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló nem értem miért keveri ide a politikát. Ment is a lefelé kéz. Amúgy remélem tudod, hogy az index tulajdonosa egy Fideszes médiaszemélyiség.
2020. júl. 27. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!