Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az jelenlegi problémám hogy...

Az jelenlegi problémám hogy lassan érettségizem de fogalmam sincs mihez kezdjek. Minden álmom hogy Amerikában éljek, dolgozzak. Abban szeretnék segítséget kérni hogy milyen foglalkozások közül tudnék választani amivel kint el tudok helyezkedni?

Figyelt kérdés
Spanyol kéttannyelvűbe járok, beszélek angolul és németül is. Imàdom az állatokat, jó vagyok zenèben (ének, zongora) és szeretek utazni.
2010. aug. 3. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg jó vagy angolból, akkor vmi egyszerű kis képzést kitanulsz(műkörmös,..) vagy ki se tanulsz csak kimész és szerencsét próbálsz. Ha nem sikerül, akkor visszajössz és eldöntöd mi leszel, ha meg sikerül, akkor... :)
2010. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából tényleg csak egy munka kell amiben te légy a legjobb és utána ha jó nyelvtudásod van akkor tényleg szerencsét próbálhatsz.


De sajnos ott sincs kolbászból a kerítés....

2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és használható válaszokat! :) persze még jöhet sok!:D
2010. aug. 4. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én idén érettségiztem, és még mindig fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek, de nekem is álmom, hogy elmenjek innen, és máshol, külföldön éljek és dolgozzak. Sajnos nem értek semmihez, és amivel foglalkozni szeretnék (filmek és/vagy könyvek), ott elég nagy a túljelentkezés, és abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán van tehetségem bármi ilyesmihez. Jelenleg a jövőm egy bzinagy fekete lyuk. Én azt ajánlom, ha van némi kis pénzed és tényleg jól beszélsz angolul, hogy csinálj tényleg valami kis tanfolyamot, és próbáld meg. Ha lenne egy repjegynyi pénzem, én húznék el azonnal. :D
2010. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerekek, jól gondoljátok meg az Egyesült Államokat:) Gondolom, Amerika alatt azt az országot értettétek...Ugyanis elképesztően magas az egészségbiztosítás, az orvosi ellátás meg pláne (igen, ha van biztosításod, akkor is). Olvastam pár hete egy cikket erről, hát az a kevés érdeklődésem is elment az ország felé:)
2010. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!